×

دانلود ها

BROCHURE 01.pdf

برای دانلود بروشور بر روی آیکون کلیک کنید

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین خبرها در خبرنامه ما عضو شوید

رضایت نامه ها

حمل و نقل

ما با 25 سال تجربه، تخصص و تمرکز در حوزه لجستیک و حمل و نقل این امکان را داریم تا راه حلی را طراحی کنیم که نیازهای شما را در ارسال کالای خود از هر نقطه از دنیا به مقصد مورد نظرتان در کمترین زمان ممکن و امن ترین سرویس محقق گردد.

یکی از راه‌های حمل و نقل کالا از اقصی نقاط جهان، حمل دریایی است، می‌توان کالاهایی با حجم زیاد و وزن بالا را با کمترین قیمت، نسبت به انواع حمل و نقل، از طریق کشتی و مسیر دریایی حمل نمود. حمل دریایی بین المللی جزئی از زنجیره خدمات بازرگانی اسمانیک می باشد.

از دیگر راه حل های اسمانیک برای حمل کالای وارد کنندگان و صادر کنندگان حمل هوایی است. حمل هوایی یکی از سریع‌ترین روش‌های حمل و نقل بین‌المللی کالا در دنیاست. ما در اسمانیک حمل هوایی هرگونه کالای مجاز را بدون هیچ محدودیتی بر عهده میگیریم.

اسمانیک در زمینه حمل و نقل و ترانزیت زمینی نیز از سال ها سابقه عملیاتی برخوردار است که حاصل این تجربه و تخصص جابجایی صدها تن کالا در سال از نقطه ای به نقطه دیگر در داخل یا خارج از کشور به امن ترین شیوه ممکن بوده است.

انبار کالا

انبارداری در مبدا، یکی از نیازهای اصلی بازرگانان در پروسه واردات است. از این رو اسمانيك انبارداری در مبدا را جزء خدمات اصلی خود قرار داده است. این شرکت با در اختیار داشتن انباری اختصاصی و مجزا، مخصوص بارهای هوایی و دریایی در تركيه، روسيه و همچنین اختصاص انبار در (مکان) این مزیت را برای مشتریان خود به وجود آورده است که بتوانند قبل از بارگیری کالا و حرکت کشتی یا هواپیما به سمت مقصد، کالای خود را توسط همکاران ما در (مکان) شمارش و توزین مجدد کنند.

چنانچه در بسته‌بندی کالا نقصی وجود داشت با رفع مشکل یا بسته‌بندی مجدد، نسبت به حمل آن به کشور مقصد اقدام کنند. همچنین به محض ورود کالاها به ایران از طریق حمل هوایی بین المللی و ترخیص در گمرک فرودگاه بین‌المللی امام خمینی نیز امکان انبارداری در انبار (مکان) نیز برای این مشتریان مهیا می‌باشد. خدمات انبارداری اسمانيك از این قبیل است:

امکان نگهداری کالای تجار به مدت 3 روز به صورت رایگان در انبار
تخلیه هم­‌زمان چهار کانتینر ۴۰ فوت، در انبار با بالاترین سرعت ممکن
نظارت، بارگیری و حمل توسط پرسنل کار آزموده و آموزش دیده انبارداری
حفاظت فیزیکی و امنیتی انبار در تمامی ساعات شبانه روز
بهره­‌گیری از سیستم‌های به روز اعلام و اطفاء حریق

صادرات و واردات

انجام مراحل واردات، صادرات و سایر خدمات به صورت برنامه ریزی شده و قدم به قدم، باعث می گردد کالای مورد نظر با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار گیرد. وجود سیستم علمی در گروه اسمانیک، بهترین شرایط همکاری را برای شما مشتریان گرامی به ارمغان می آورد.

پشتیبانی و مشاوره کادر مجرب و متخصص اسمانیک، کیفیت خدمات رسانی به واردکنندگان را چندین برابر نموده است. در خصوص اینکه بهترین روش برای واردات کالای مدنظر شما کدام است، می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان ما بهره ببرید و به سهولت، کالای مورد نظرتان را در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

صادرات و فروش کالا در بازارهای خارجی از حساسیت خاصی برخوردار است، چرا که عدم توجه به اصول و قواعد آن می تواند سرمایه های انسانی و مالی شما را هدر دهد. صادرات مانند هر کار تجاری دیگر نیازمند آینده نگری، برنامه ریزی، آشنایی با روش های علمی و جلب اعتماد خریداران خارجی است که این مهم در مجموعه اسمانیک فراهم گردیده است.

با توجه به اینکه اسمانیک در چندین کشور آسیایی و اروپایی دارای دفتر فعال می باشد، با بهره گیری از کارشناسان مجرب در زمینه صادرات و واردات، همراه همیشگی شما در تمامی مراحل صادرات و واردات کالای مورد نظرتان است.

TOP