×

دانلود ها

BROCHURE 01.pdf

Click on the icon to download the brochure

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین خبرها در خبرنامه ما عضو شوید

رضایت نامه ها

حمل هوایی

حمل و نقل هوایی بهترین گزینه حمل برای کالاهای دارای ارزش بالا و همچنین کالاهایی که عامل زمان در حمل آنها اهمیت زیادی دارد می باشد. یکی از ویژگی های منحصر بفرد حمل و نقل هوایی که آن را از سایر روش های حمل متمایز میکند سرعت بالا می باشد. سرعت هیچ کدام از روش های حمل و نقل زمینی و دریایی به سرعت حمل و نقل هوایی نمی رسد. بسیاری از شرکت ها و همچنین افرادی که قصد انتقال کالای خود به نقاط دور دست را دارند از این نوع روش حمل استفاده می کنند. در حمل و نقل هوایی آسیب بسیار کمی به محموله وارد می شود و یا کالا اصلا آسیبی نمی بیند. خطوط هوایی ترانزیت زمان بسیار کوتاهی را فراهم می کنند و تاریخ تحویل را نیز ضمانت می کنند، اما در مقایسه با حمل دریایی ، حمل هوایی خیلی گران است. درنتیجه این نوع از سرویس حمل، گزینه ای نیست که یک مشتری به عنوان روش همیشگی و روش اصلی حمل محمولات خود در نظر بگیرد اما در زمان نیاز بسیار مفید خواهد بود.

حمل هوایی با اسمانیک

حمل بار هوایی دارای پیچیدگی های خاص خود است و شامل سه مرحله حمل هوایی بار از فرودگاه مبدا به فردگاه مقصد، انجام تشریفات ترخیص بار هوایی و انجام تشریفات حمل و نقل هوایی برای صادرات می باشد. که اگر در این راه از مشاوره و تخصص شرکت های با تجربه و آگاه به اصول حمل و نقل هوایی استفاده کنید این روش با همه دشواری هایش به روشی بسیار ساده و لذت بخش برای حمل کالاهای شما تبدیل خواهد شد. ما در شرکت اسمانیک خدمات زیر را به شما ارائه می دهیم:

  • خدمات واردات از کلیه نقاط دنیا به ایران
  • خدمات صادرات به کلیه نقاط جهان
  • خدمات ترانزیت از طریق ایران
  • خدمات حمل و نقل درب به درب

شرکت اسمانیک به محض دریافت اطلاعات و بررسی نیاز شما ، در انتخاب سریع ترین مسیر پروازی و یافتن بهترین نرخ برای ارسال کالای شما اقدام خواهد کرد.

TOP