×

دانلود ها

BROCHURE 01.pdf

Click on the icon to download the brochure

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین خبرها در خبرنامه ما عضو شوید

رضایت نامه ها

حمل زمینی

قدیمی ترین راه برای جابه جایی کالا به کشورهای دیگر، حمل و نقل بار به صورت زمینی می‌باشد. با این وجود امروزه بخش عمده ای از حمل و نقل به حوزه حمل بار زمینی مربوط می‌شود. در روش حمل زمینی، حمل کالا از طریق مسیرهای جاده ای انجام می شود. مشتریانی که قصد حمل و نقل زمینی و ترانزیت را داشته باشند می‌توانند از این روش و خدمات ارائه شده توسط شرکت های حمل و نقل بین المللی استفاده نمایند. حمل و نقل زمینی با دو شیوه ریلی و جاده ای انجام می‌شود. با وجود قدیمی بودن، این روش دارای مزیت های بسیاری می‌باشد. حمل و نقل زمینی از کشوری به کشور دیگر، دارای کمترین نرخ حمل بار است و قیمت بسیار مناسبی دارد. دلیل مناسب بودن قیمت این است که در این روش حجم بیشتری از کالا در مسافت های بیشتری جابه جا می‌شود که این روش را اقتصادی تر می‌کند. در روش حمل و نقل جاده ای امکان تعیین مقصد نهایی که کالا باید به آن منتقل شود وجود دارد. حمل و نقل جاده ای می تواند انعطاف پذیرترین گزینه برای تجارت بین المللی شما، به ویژه در داخل اتحادیه اروپا باشد و این ویژگی جزء ویژگی های منحصر به فرد این روش می‌باشد. حمل و نقل جاده ای 24 ساعته در دسترس است.

حمل زمینی با اسمانیک

گروه اسمانیک با توجه به همکاری با مجموعه ای از بزرگترین و بهترین شرکت های حمل و نقل زمینی چه در زمینه حمل ریلی و چه جاده ای، و همچنین با توجه به سال ها تجربه در این زمینه و آگاهی از تمام نکات لازم برای حمل کالا به این روش، به شما اطمینان می دهد که کالای مورد نظرتان در شرایطی کاملا امن و بسیار سریع و دقیق به مقصد می رسد.

اسمانیک تا کنون صدها تن کالا را به این روش جابجا نموده و توانسته رضایت حداکثری مشتریان در زمینه حمل زمینی کالا را بدست آورد. بسیاری از مشتریان خدمات ما از تجار و بازرگانان بنام کشور بوده که اعتماد شکل گرفته بین هر دو طرف بر اساس سال ها خدمات مثبت و کم نقص گروه ما به این عزیزان بوده است.

ما می توانیم مناسب ترین روش برای حمل کالای شما را با برسی دقیق نیازتان به شما پیشنهاد کنیم.

TOP